0Item(s)
0 Items View Cart

Nu aveti nici un produs in cosul de cumparaturi

Product was successfully added to your shopping cart.

Ești în căutarea unui service parbrize auto sau dorești să îți montezi folie auto?

Trimite un mesaj

Contact Detalii

  • Adresa principală
    Bulevardul Timișoara Nr. 119, București, România

  • Telefon
    0213 019 900

  • Email
    sales@austroglass.net

  • Program de lucru
    L-V 9:00 – 19:00
    Sâmbătă de la 9:00 – 13:00

Lista de locatii Austroglass:

Nume Adresa Email Telefon
Bucuresti Giurgiului - Austroglass Sos. Giurgiului Nr. 164A Sector 4 Bucureşti bucuresti-giurgiului@austroglass.net 0786568383 . 0212060500
Bucuresti Pipera - Austroglass Sos. Pipera-Tunari Nr. 40, Voluntari Bucureşti bucuresti-pipera@austroglass.net 0736640059 . 0212060500
Bucuresti Timisoara - Austroglass B-dul Timisoara Nr. 119 Bucureşti bucuresti-timisoara@austroglass.net 0727272749 . 0212060500
Bucuresti Vitan - Austroglass Splaiul Unirii Nr. 445-449 Bucureşti bucuresti-vitan@austroglass.net 0786568383 . 0212060500
Alba Iulia - Austroglass Str. Motilor Nr. 103 Alba alba-iulia@austroglass.net 0786355120 . 0212060500
Alexandria - Austroglass Str. Mircea cel Batran Nr. 6 Teleorman alexandria@austroglass.net 0786048998 . 0212060500
Arad - Austroglass Calea Radnei Nr. 284 Arad arad@austroglass.net 0728134449 . 0212060500
Bacau - Austroglass Str. Calea Republicii Nr. 117 Bacău bacau@austroglass.net 0744767868 . 0212060500
Baia Mare - Austroglass B-dul Margeanului nr 4 E Maramureş baiamare@austroglass.net 0212060500
Bistrita - Austroglass Drumul Sigmirului 5 Bistriţa-Năsăud bistrita@austroglass.net 0786568398 . 0212060500
Botosani - Austroglass Str. Gării, nr 1. , la 50m de gara, pe partea dreapta Botoşani botosani@austroglass.net 0720003225 . 0212060500
Braila - Austroglass Str. General Gheorghe Avrămescu Nr. 21 Brăila braila@austroglass.net 0727272749 . 0212060500
Brasov - Austroglass Str. Mihai Viteazul Nr. 93B Braşov brasov@austroglass.net 0771665023 . 0212060500
Buzau - Austroglass Str. Spatarului Nr. 15 (in incinta I.L.F.) Buzău buzau@austroglass.net 0725223685 . 0212060500
Calarasi - Austroglass Str. Varianta Nord Nr. 32 Călăraşi calarasi@austroglass.net 0737518015 . 0212060500
Carei - Austroglass Str. Mihai Viteazul Nr. 103 (la Matrix) Satu-Mare carei@austroglass.net 0786304440 . 0212060500
Cluj-Napoca - Austroglass Calea Floresti Nr. 42 Cluj cluj-floresti@austroglass.net 0728134445 . 0212060500
Constanta - Austroglass B-dul I.C. Bratianu Nr. 28 (langa Hotel Florentina) Constanţa constanta@austroglass.net 0786870648 . 0212060500
Craiova - Austroglass B-dul Nicolae Iorga Nr. 46 Dolj craiova@austroglass.net 0786568383 . 0212060500
Drobeta - Austroglass B-dul Splai Mihai Viteazu Nr. 15 Mehedinţi drobeta@austroglass.net 0723523714 . 0212060500
Focsani - Austroglass Sos. Nationala Nr. 22 (Comuna Golesti, Sat Ceardac) Vrancea focsani@austroglass.net 0767878030 . 0212060500
Galati - Austroglass Bulevardul George Coșbuc 223, fosta tipografie, langa Bardy Auto Galaţi galati@austroglass.net 0736355273 . 0212060500
Giurgiu - Austroglass Sos. Bucuresti Nr. 126 Giurgiu giurgiu@austroglass.net 0737518015 . 0212060500
Iasi - Austroglass Str. Calea Chisinaului Nr. 29 Iaşi iasi@austroglass.net 0721234986 . 0212060500
Oradea I - Austroglass Calea Borsului Nr. 16A Bihor oradea-borsului@austroglass.net 0736355266 . 0212060500
Oradea II - Austroglass Calea Mareşal Alexandru Averescu Nr. 27 Bihor oradea-averescu@austroglass.net 0736355266 . 0212060500
Piatra Neamt - Austroglass Str. Petru Movilă Nr. 27 Neamţ piatra-neamt@austroglass.net 0727277220 . 0212060500
Pitesti - Austroglass Str. Depozitelor Nr. 38 Argeş pitesti@austroglass.net 0727272749 . 0212060500
Ploiesti - Austroglass Str. Apelor Nr. 24 (in curte la Fastenal) Prahova ploiesti@austroglass.net 0771665085 . 0212060500
Ramnicu Valcea - Austroglass Str. Topolog Nr. 4 Vâlcea valcea@austroglass.net 0727272749 . 0212060500
Resita - Austroglass Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 1 Caraş-Severin resita@austroglass.net 0736355274 . 0212060500
Satu Mare - Austroglass Str. Aurel Vlaicu Nr. 52 Satu-Mare satu-mare@austroglass.net 0744322299 . 0212060500
Slobozia - Austroglass Sos. Brailei Nr. 17 Ialomiţa slobozia@austroglass.net 0737518015 . 0212060500
Suceava - Austroglass Calea Burdujeni Nr. 15 Suceava suceava2@austroglass.net 0734800271 . 0212060500
Targoviste - Austroglass Str. Laminorului Nr. 67 Argeş targoviste@austroglass.net 0737518015 . 0212060500
Targu-Mures - Austroglass Str. Rampei Nr. 2A Mureş targu-mures@austroglass.net 0786568398 . 0212060500
Timisoara - Austroglass Calea Stan Vidrighin Nr. 6 (fosta Cal. Buziasului) Timiş timisoara@austroglass.net 0722263193 . 0212060500
Turda - Austroglass Str. Stefan cel Mare Nr. 5 Cluj turda@austroglass.net 0728134445 . 0212060500
Vaslui - Austroglass Str. Stefan cel Mare Nr. 275 (langa Silver Mall) Vaslui vaslui@austroglass.net 0734800270 . 0212060500
Zalau - Austroglass Str. Corneliu Coposu Nr. 106 Sălaj zalau@austroglass.net 0736640059 . 0212060500
Mangalia - Austroglass Strada Mihai Viteazu nr 53 A Constanţa constanta@austroglass.net 0722263193 . 0212060500
Medgidia - Austroglass strada Republicii nr 86 D Constanţa constanta@austroglass.net 0786870648 . 0212060500
Marghita Strada Bujorului nr, 2 Bihor 0736355266 . 0212060500
Dej Austroglass Strada Mihai Viteazu 87B Cluj 0728134445 . 0212060500
Oltenita Austroglass Moara Oltenita 0727272749 . 0212060500
Deva - Austroglass Laguna Albastră Calea Zarandului 41 Hunedoara 0786355120 . 0212060500
Lugoj - Austroglass Strada Ion Luca Caragiale 6 Timiş 0722263193 . 0212060500
Ramnicu Sarat - Austroglass Strada Focșani 5 (Motel Milion) Buzău 0767878030 . 0212060500
Urziceni - Austroglass Strada Calea București 16-22 Ialomiţa 0725223685 . 0212060500
Rosiorii de Vede - Austroglass Strada Dunarii nr, 111 Teleorman 0786048998