0Item(s)
0 Items View Cart

Nu aveti nici un produs in cosul de cumparaturi

Product was successfully added to your shopping cart.

Ești în căutarea unui service parbrize auto sau dorești să îți montezi folie auto?

Trimite un mesaj

Contact Detalii

  • Adresa principală
    Bulevardul Timișoara Nr. 119, București, România

  • Telefon
    0213 019 900

  • Email
    sales@austroglass.net

  • Program de lucru
    L-V 9:00 – 19:00
    Sâmbătă de la 9:00 – 13:00

Lista de locatii Austroglass:

Nume Adresa Email Telefon
Bucuresti Expozitiei - Austroglass B-dul Mărăști Nr. 59 Sector 1 Bucureşti bucuresti-expozitiei@austroglass.net 0727272749
Bucuresti Giurgiului - Austroglass Sos. Giurgiului Nr. 164A Sector 4 Bucureşti bucuresti-giurgiului@austroglass.net 0786568383
Bucuresti Pipera - Austroglass Sos. Pipera-Tunari Nr. 40, Voluntari Bucureşti bucuresti-pipera@austroglass.net 0736640059
Bucuresti Progresul - Austroglass Str. Progresul Nr. 102-108 Bucureşti bucuresti-progresului@austroglass.net 0786568383
Bucuresti Timisoara - Austroglass B-dul Timisoara Nr. 119 Bucureşti bucuresti-timisoara@austroglass.net 0727272749
Bucuresti Vitan - Austroglass Splaiul Unirii Nr. 445-449 Bucureşti bucuresti-vitan@austroglass.net 0786568383
Alba Iulia - Austroglass Str. Motilor Nr. 103 Alba alba-iulia@austroglass.net 0786355120
Alexandria - Austroglass Str. Mircea cel Batran Nr. 6 Teleorman alexandria@austroglass.net 0786048998
Arad - Austroglass Calea Radnei Nr. 284 Arad arad@austroglass.net 0728134449
Bacau - Austroglass Str. Calea Republicii Nr. 117 Bacău bacau@austroglass.net 0744767868
Baia Mare - Austroglass Str. Independentei Nr. 30 Maramureş baiamare@austroglass.net 0744547625
Bistrita - Austroglass Str. Libertatii Nr. 1A Bistriţa-Năsăud bistrita@austroglass.net 0786568398
Botosani - Austroglass Str. Stefan cel Mare Nr. 10 Botoşani botosani@austroglass.net 0720003225
Braila - Austroglass Str. General Gheorghe Avrămescu Nr. 21 Brăila braila@austroglass.net 0727272749
Brasov - Austroglass Str. Mihai Viteazul Nr. 93B Braşov brasov@austroglass.net 0771665023
Buzau - Austroglass Str. Spatarului Nr. 15 (in incinta I.L.F.) Buzău buzau@austroglass.net 0725223685
Calarasi - Austroglass Str. Varianta Nord Nr. 32 Călăraşi calarasi@austroglass.net 0737518015
Carei - Austroglass Str. Mihai Viteazul Nr. 103 (la Matrix) Satu-Mare carei@austroglass.net 0786304440
Cluj-Napoca I - Austroglass Calea Floresti Nr. 42 Cluj cluj-floresti@austroglass.net 0264415350
Cluj-Napoca II - Austroglass Str. Transilvaniei Nr. 14, Comuna Baciu Cluj cluj-baciului@austroglass.net 0728134445
Constanta - Austroglass B-dul I.C. Bratianu Nr. 28 (langa Hotel Florentina) Constanţa constanta@austroglass.net 0786870648
Craiova - Austroglass B-dul Nicolae Iorga Nr. 46 Dolj craiova@austroglass.net 0786568383
Drobeta - Austroglass B-dul Splai Mihai Viteazu Nr. 15 Mehedinţi drobeta@austroglass.net 0723523714
Focsani - Austroglass Sos. Nationala Nr. 22 (Comuna Golesti, Sat Ceardac) Vrancea focsani@austroglass.net 0767878030
Galati - Austroglass Str. Drumul de Centura Nr.1A Galaţi galati@austroglass.net 0736355273
Giurgiu - Austroglass Sos. Bucuresti Nr. 126 Giurgiu giurgiu@austroglass.net 0737518015
Iasi I - Austroglass Str. Calea Chisinaului Nr. 29 Iaşi iasi@austroglass.net 0721234986
Iasi II - Austroglass Valea Lupului (incinta Interprima,vis-a-vis Antibiotice SA) Iaşi iasi2@austroglass.net 0721234986
Oradea I - Austroglass Calea Borsului Nr. 16A Bihor oradea-borsului@austroglass.net 0736355266
Oradea II - Austroglass Calea Mareşal Alexandru Averescu Nr. 27 Bihor oradea-averescu@austroglass.net 0736355266
Piatra Neamt - Austroglass Str. Petru Movilă Nr. 27 Neamţ piatra-neamt@austroglass.net 0727277220
Pitesti I - Austroglass Str. Depozitelor Nr. 38 Argeş pitesti@austroglass.net 0727272749
Pitesti II Maracineni - Austroglass Comuna Maracineni Nr. 261 Argeş maracineni@austroglass.net 0766404677
Ploiesti - Austroglass Str. Apelor Nr. 24 (in curte la Fastenal) Prahova ploiesti@austroglass.net 0771665085
Ramnicu Valcea - Austroglass Str. Topolog Nr. 4 Vâlcea valcea@austroglass.net 0727272749
Resita - Austroglass Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 1 Caraş-Severin resita@austroglass.net 0736355274
Satu Mare - Austroglass Str. Aurel Vlaicu Nr. 52 Satu-Mare satu-mare@austroglass.net 0744322299
Sibiu - Austroglass Str. Frigoriferului Nr. 1 Sibiu sibiu@austroglass.net 0736626479
Slobozia - Austroglass Sos. Brailei Nr. 17 Ialomiţa slobozia@austroglass.net 0737518015
Suceava I - Austroglass Str. Traian Vuia Nr.12 Suceava suceava@austroglass.net 0734800271
Suceava II - Austroglass Calea Burdujeni Nr. 15 Suceava suceava2@austroglass.net 0734800271
Targoviste - Austroglass Str. Laminorului Nr. 67 Argeş targoviste@austroglass.net 0737518015
Targu-Mures - Austroglass Str. Rampei Nr. 2A Mureş targu-mures@austroglass.net 0786568398
Timisoara I - Austroglass Calea Stan Vidrighin Nr. 6 (fosta Cal. Buziasului) Timiş timisoara@austroglass.net 0722263193
Timisoara II - Austroglass Str. Cetatii Nr. 41 Timiş timisoara2@austroglass.net 0722263193
Turda - Austroglass Str. Stefan cel Mare Nr. 5 Cluj turda@austroglass.net 0786355120
Vaslui - Austroglass Str. Stefan cel Mare Nr. 275 (langa Silver Mall) Vaslui vaslui@austroglass.net 0734800270
Zalau - Austroglass Str. Corneliu Coposu Nr. 106 Sălaj zalau@austroglass.net 0786870455
Mangalia - Austroglass Strada Mihai Viteazu nr 53 A Constanţa constanta@austroglass.net 0786870648
Medgidia - Austroglass strada Republicii nr 86 D Constanţa constanta@austroglass.net 0786870648